Alcatel Moveband MB10 Black Akıllı Bileklik

Marka
Ürün Kodu : 4894461475868
39,00 TL 
 
Alcatel Moveband Akıllı Bileklik Özellikleri
 
 
 
Dünyaca ünlü teknoloji şirketi Alcatel, günümüz insanlarının günlük hayatlarını kolaylaştırmak ve bazı ihtiyaçlarını daha pratik gerçekleştirmelerini sağlamak için giyilebilir teknolojik ürünler üretmeye devam ediyor. Çocuklar için geliştirdiği akıllı saatlerini satışa sunmasının ardından bu alanda geliştirdiği son ürünü olan Alcatel Moveband Akıllı Bileklik modellerini de satışa sundu. Çok rahat günlük aktivitelerinizi yönetebileceğiniz Alcatel Moveband Akıllı Bileklik modelleri, şık ve fonksiyonel tasarımı ile de giyim tarzınızı tamamlayabileceğiniz bir ürün olarak raflarda yerini aldı. Ayrıca Alcatel Moveband Akıllı Bileklik, fiyatları açısından kullanıcılar için uygun bir seçenek olarak kendini gösteriyor. 
Kullanılabilir fonksiyonlar açısından oldukça zengin olan bu son teknoloji akıllı bileklik, akıllı saatlerin sunmuş olduğu tüm hizmetleri bünyesinde barındırıyor. Akıllı telefonunuza yükleyeceğiniz "Moveband" uygulaması ile oldukça pratik bir kullanım sağlayan Alcatel Moveband Akıllı Bileklik özellikleri ile aynı zamanda kendiniz için belirlediğiniz günlük adım, kalori ve mesafe hedeflerinizi kolaylıkla takip edebilirsiniz.
Alcatel Moveband Akıllı Bileklik ile Her Şey Kontrol Altında
Akıllı telefonunuza yükleyeceğiniz "Moveband" uygulaması ile yapabilecekleriniz tabii ki sadece günlük aktivitelerinizi kontrol etmekle sınırlı değil. Telefonunuza gelen mesajları görebilir, e-postalarınızı okuyabilir ve sinyal amaçlı yanıp sönen ledleri sayesinde gelen aramaları, telefonunuzu cebinizden çıkartmadan görebilirsiniz. Ayrıca ‘Moveband’ bileklik, tıpkı gün içerisinde olduğu gibi gece boyunca uyku takibinizi de yapmanıza olanak sağlıyor. ‘Moveband’ akıllı uygulaması üzerinde bulunan aplikasyon ile günlük, haftalık ve aylık uyku takibinizi çok rahat ve düzenli bir şekilde yapabilirsiniz. Böylece ne kadar uyuduğunuzu, ne zaman uykuya daldığınızı öğrenebilir ve uyku düzeninizi oluşturabilirsiniz.
Alcatel Moveband Akıllı Bileklik ile Hayatına Özellik Kat
Her geçen gün hızla gelişen teknoloji kendini sürekli olarak yeniliyor ve insanların günlük hayatlarına fayda sağlayacak yeni bir hizmet/ürün ile karşımıza çıkıyor. Bu noktada Hong Kong merkezli teknoloji devi Alcatel, günlük hayatınızda randevularınızdan uykunuza kadar düzenleme yapabileceğiniz ve hayatınızı kolaylaştıracak birçok yeni hizmet sunmaya devam ediyor.
Yoğun bir iş temposuna sahipseniz, düzenli spor yaptığınız bir hayatınız varsa veya bu durumların her ikisi de gündelik hayatınızda aktif olarak devam ediyorsa Alcatel Moveband Akıllı Bileklik modelleri ile artık sizden bir adım önde olan bir asistana sahip olabilirsiniz. Alcatel Moveband Akıllı Bileklik özellikleri ile günlük attığınız adımları görebilir, günlük, haftalık ve aylık oranlarına bakıp karşılaştırabilirsiniz. Kendinize mesafe hedefleri koyabilir ve bu hedefleri günlük, haftalık, aylık planlayabilirsiniz. Hedeflerinize ulaşıp ulaşmadığınızı görebilir veya ne kadar yaklaştığınızı takip edebilirsiniz. Gündelik aktivitelerinizde ne kadar kalori yaktığınızı görebilir, kendinize yeni hedefler koyarak bu doğrultuda ilerleyebilirsiniz.
"Moveband" ile Hayat Daha Kolay  
Uyku Monitörü özelliği sayesinde uyku kalitenizi ölçebilirsiniz.
Alcatel Moveband Akıllı Bilekliğin Kalori Takibi özelliği ile spor sonrası ne kadar kalori yaktığınızı görebilirsiniz.
Bildirim Işığı ile tüm bildirimlerinizi kaçırmadan takip edebilirsiniz.
Gelen Arama Bildirim özelliği gelen aramalarını yönetebilirsiniz.
Akıllı bilekliğinizi, orta kullanımda 168 saate kadar kullanabilirsiniz.
Hedeflerinizin günlük, haftalık ve aylık takiplerini yapabilirsiniz.
 Bluetooth 4.0 çipi sayesinde akıllı telefonuz ile uyum içerisinde çalışır.
Siz Uyurken "O" Sizin için Çalışır
 
Alcatel'in son teknoloji ile geliştirdiği Alcatel Moveband Akıllı Bileklik modelleri ile uykularınız da kontrol altında. Siz uyurken çalışmaya devam eden Alcatel Moveband Akıllı Bileklik özellikleri ile günlük ne kadar uyuduğunuz, uykuda geçen saat, uykuya dalma süreniz ve uyanma zamanlarınız gibi verilerle uyku kalitenizi ölçebilir, haftalık ve aylık oranlarına göz atabilirsiniz. Böylece uyku düzeninizi en sağlıklı şekilde oluşturarak, kolaylıkla takibini sağlayabilirsiniz.
Hayatınızın her anında kişisel asistanınız gibi çalışan Alcatel Moveband Akıllı Bileklik modelleri iş, spor ve gündelik hayatınıza büyük ölçüde fayda sağlarken, hafif, şık ve kullanışlı tasarımı ile tarzınızı tamamlayacak; son teknoloji donanımı ile her işinizde yardımınızda olacak, takibi zor aktivitelerinizin düzenini oluşturmanıza olanak sağlacak.
Alcatel Moveband Akıllı Bileklik ile Telefonunuz Artık Güvende
Gündelik hayatımızda telefonların birçok sorunu ile karşı karşıya geliyoruz ve bu sorunların çoğu bize masraf olarak geri dönüyor. Önemli önemsiz birçok bildirimlere bakmak için telefonlarımızı sürekli cebimizden veya çantamızda çıkartıyor, bir yere gittiğimizde sürekli masanın üzerinde tutuyoruz ve bu durum bazen düşmelerine, üzerlerine sıvı dökülerek arızalanmalarına sebep olabiliyor.
Tüm bunların dışında bir de telefonların şarjının bitmesine sebep olan unsurların en başında da akıllı ekranlar geldiğini biliyoruz. Alcatel Moveband Akıllı Bileklik özellikleri ile telefonunuzu çıkarmanıza, bir yerde otururken masaya koymanıza veya siz işlem yaparken telefon ekranının sürekli aktif olmasına gerek kalmıyor. Tüm bildirimlerinizi, e-postalarınızı ve aramalarınızı akıllı saatinizden kontrol edebilir ve işlem yapabilirsiniz. Böylece telefonunuz daha güvende olacak ve var olan şarjını koruyabilecek.
Ayrıca Alcatel Moveband Akıllı Bileklik modelleri su sıçramalarına ve toza dayanıklı yapısı ile uzun ömürlü bir kullanım sağlıyor.
Hafif, Şık, Güçlü  
17 g toplam ağırlığa sahip olan Alcatel Moveband Akıllı Bileklik, sahip olduğu 40 mAh pil gücü ile 5 güne kadar kullanıma olanak sağlarken, mavi, kırmızı ve siyah renk seçenekleri ile de tarzınıza her daim uyum sağlamayı başarıyor.
Alcatel Moveband Akıllı Bilekliğin Ayrıcalıkları  
Boyut: 41.9x 14.2 x10.3 mm  
Ağırlık: 17 g  
Bluetooth: 4.0  
İşlemci: Nordic nRF51822  
İşletim sistemi: Free RTOS  
USB: Pogo Pin Şarj  
Pil: 40 mAh  
 
 
 
 
Alcatel Moveband Akıllı Bileklik Kutu İçeriği
 
Alcatel Moveband Akıllı Bileklik modelleri, minimalist tasarımı ile tarzında sadeliğe önem verenlerin vazgeçilmezi olmaya hazır bir şekilde geliyor. Alcatel Moveband Akıllı Bileklik, Alcatel Moveband Akıllı Bileklik Şarj Aleti, Garanti Belgesi ve Kullanım Kılavuzu ile şık bir kutu içerisinde kullanıcısına ulaşıyor.
Teknolojide Alcatel İmzası  
Alcatel, Çinli elektronik şirketi TCL Corporation'ın lisansıyla kurulmuş bir mobil el cihazları markasıdır. Hong Kong merkezli teknoloji devi Nokia'ya ait olan teknoloji firması TCL Communication, 170’ten fazla ülkede Alcatel markası adı altında geniş çeşitlilikte mobil ve internet ürünleri tasarlamakta, geliştirmekte ve pazarlamaktadır. Telekomünikasyon araştırma firması IDC ve şirket verilerine göre TCL Communication, 2016’nın ikinci çeyreği itibarıyla küresel telefon üreticileri arasında sekizinci, küresel akıllı telefon üreticileri arasında ise 11’inci sırada yer almaktadır. TCL Communication’ın sunduğu Alcatel markalı cihazlar, yenilikçi, zengin özellikli deneyimler sunarak günümüzün mobil teknolojilerine erişimi kolaylaştırmakta, insanların en çok talep ettiği teknolojilerle donatılmış, geniş çeşitlilikte ve değer yüklü bir ürün portföyü sunmaktadır.
Alcatel Moveband Akıllı Bileklik Kurulumu  
Alcatel Moveband Akıllı Bileklik kutusundan çıkan kullanım kılavuzunu okuyarak adım adım kullanıma hazır hale getirebilirsiniz. Dilerseniz bileklik ile dilerseniz bileklikten ayrı şekilde kullanabilirsiniz.
Telefon ile bağlantı oluşturmak için:  
Kullandığınız telefonun işletim sistemine göre (Android veya iOS) Google Play Store'dan veya App Store'dan "TCL MB20G" aramasını yapın ve uygulamayı telefonunuza indirin.
Uygulamayı telefonunuza indirdikten sonra:  
Bir hesap oluşturun.  
Kullanımdan önce cinsiyet, boy, kilo ve yaş gibi kişisel bilgilerinizi girin ve verilerin doğruluğundan emin olun.
Bilekliğinizi araması için telefonunuzda Bluetooth'u açık konuma getirin ve bilekliğinizde görüntülenen 6 haneli doğrulama kodunu girin.
Doğrulayın ve uygulamayı bilekliğinizle eşleştirin.  
Not: Bir bileklik birden fazla hesapla, her seferde biri ile olacak şekilde eşleştirilebilir.
Eşleştirmeyi gerçekleştirdikten sonra Alcatel Moveband Akıllı Bilekliğiniz kullanıma hazır hale gelecektir. Bilekliğinizi dilediğiniz her yerde ve her zaman aktif bir şekilde kullanabilirsiniz.
   
   
“Ürün isminde ve açıklamasında aksi belirtilmediği sürece paket içeriğinde sadece data kablosu bulunmakta olup, şarj adaptörü bulunmamaktadır.”
 
 
 
 
 
Adımsayar
Var
GPS (Küresel Konumlama Sistemi) Yok
Kalp Ritmi Ölçme Yok
Kamera Yok
Sesli Görüşme Var
Su Geçirmezlik Var
Titreşim Yok
Uyku Takibi Yok
Uyumlu Marka Universal
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 24